R e k l a m a

MODELKI z podbocheńskim akcentem w składzie wystąpią w Gminie Bochnia

-

2 czerwca w Majkowicach (Gmina Bochnia) odbędzie się gminna impreza z okazji Dnia Dziecka. Tradycyjnie obok mnóstwa atrakcji dla najmłodszych, przewidziano także koncert adresowany do nastolatków – organizatorzy postarali się, by być w trendzie i na czasie. No i jest też wątek lokalny…

W przeszłości w Majkowicach występowały już m.in. Roksana Węgiel [ZDJĘCIA] i Sara James [relacja WIDEO] – obie tuż przed tym, jak eksplodowały ich muzyczne kariery. W zeszłym roku wystąpił, również przyciągając tłumy, Kacper Blonsky [relacja WIDEO].

Tym razem do gminy Bochnia zawita, w założeniu tworzący „rap przy którym można dobrze się bawić”, girlsband MODELKI. To działające zaledwie od roku trio dziewcząt, które przez większość tego czasu pozostawało szerzej nieznane – ale to zmieniło się gdy miesiąc temu, na początku kwietnia, do sieci trafił utwór „Chyba że z Tobą”.

„Chyba że z Tobą” to typowy „letniaczek” (slangowe określenie na „utwór muzyczny, stworzony specjalnie na lato bądź piosenka której dobrze się słucha w ciepłym okresie roku, np. na plaży ze znajomymi”), który z miejsca stał się wiralem i hitem internetu – na dziś, po kilku tygodniach od premiery, ma w serwisie YouTube ponad 15 mln wyświetleń (!).

Z naszego punktu widzenia ciekawostką jest fakt, że w składzie Modelek jest 20-letnia Agnieszka Nowakowska z gminy Bochnia. W 2018 roku śledziliśmy jej drogę, gdy jako 14-latka występowała w The Voice Kids [zobacz WIDEO]. Oprócz niej trio tworzą Ula Kowalska – zwyciężczyni programu „Mali Giganci” oraz Zuzanna Fijak – lekkoatletka, która amatorsko nagrywała rapowe numery na YouTube i covery na TikToku.

Koncert w Majkowicach odbędzie się 2 czerwca (niedziela). Więcej szczegółów nt. imprezy – bliżej wydarzenia.

Agnieszka Nowakowska – pierwsza z prawej:

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia