R e k l a m a

Dzień Dziecka w Muzeum. Koncert i promocja książki dla dzieci

-

Muzeum im. Stanisława Fischera w Bochni przygotowało z okazji Dnia Dziecka dwie atrakcje. W sobotę 1 czerwca odbędzie się promocja książeczki dla dzieci „Niezwykły świat przyrody” (godz. 12.30, 13.30 i 14.30) oraz koncert „W bajkowej krainie” (godz. 16.00).

Promocja książeczki dla dzieci „Niezwykły świat przyrody” towarzyszy nowo otwartej wystawie zbiorów z działu przyrodniczego. Jej autorki, a zarazem kuratorki tejże wystawy – Justyna Bodurka i Oliwia Babicz w określonych godzinach: 12.30, 13.30 i 14.30 proponują wszystkim dzieciom podróż, by wraz z bohaterami książeczki Basią i Adasiem odkrywali ciekawostki z fascynującego świata przyrody.

Wyjątkowo w tym dniu będzie można dokonać jej zakupu w promocyjnej cenie 10 zł oraz zwiedzić bezpłatnie ekspozycję przyrodniczą (wstęp na pozostałe ekspozycje według obowiązującego cennika).


„W bajkowej krainie” – koncert z okazji Dnia Dziecka

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma lasami… tak zaczyna się wiele książkowych opowieści. W ten wyjątkowy dla wszystkich najmłodszych słuchaczy dzień, bocheńskie Muzeum zaprasza do bajkowej krainy, pełnej najpiękniejszych dźwięków.

Drodzy śmiałkowie! Gdy zdecydujecie się przekroczyć bramę bocheńskiego muzeum i zasiądziecie na widowni, to gwarantujemy, że czekają na Was same niespodzianki! – zachęcają organizatorzy.

Podczas koncertu nie zabraknie muzycznych spotkań z postaciami z najpopularniejszych filmów Walta Disneya, telewizyjnych dobranocek oraz z bohaterami dziecięcych powieści. Poznacie świat Smerfów, pokażecie, że macie tę moc oraz nie martwiąc się niczym, wykrzyczycie wspólnie „Hakuna Matata”!

Poniesie Was nie tylko kolorowy wiatr, ale przede wszystkim fantastyczny kwintet dęty w składzie: Paulina Sieja (flet i flet piccolo), Monika Grądkiewicz (obój), Kinga Szumańska (klarnet), Aleksandra Wojewódzka (waltornia), Zuzanna Bielecka (fagot) oraz wokalistki: Julia Suchojad i Kinga Goryczka. Waszą przewodniczką po bajkowej krainie będzie dziennikarka radiowa i skrzypaczka – Ula Bienia, która poprowadzi ten wyjątkowy koncert.

KIEDY? 1 czerwca 2024 (sobota) godzina 16:00
GDZIE? Muzeum im. prof. Stanisława Fischera w Bochni

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego, Gminy Miasta Bochnia oraz Powiatu Bocheńskiego. Patronat nad tym wydarzeniem objął Starosta Powiatu Bocheńskiego.

Wstęp wolny.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia