R e k l a m a

Gdów. Pseudograficiarze z bronią zatrzymani

-

Gdowscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który rysował graffiti na wiadukcie. Następnego dnia policjanci zatrzymali także drugiego wandala. 24-letnim mężczyznom zostały postawione zarzuty, za które odpowiedzą przed sądem.

28 maja w godzinach nocnych policjanci z Komisariatu Policji w Gdowie patrolowali miejsca gromadzenia się osób, które mogą dokonywać niszczenia mienia. Funkcjonariusze zauważyli samochód osobowy zaparkowany przy wiadukcie oraz dwóch mężczyzn. Na widok mundurowych mężczyźni zaczęli szybkim krokiem odchodzić od samochodu, pozostawiając go otwartym z kluczykami w środku. Na elewacji wiaduktu widniało świeżo namalowane graffiti, a na ziemi porzucone puszki z farbą w sprayu.

Po chwili do pojazdu wrócił jeden z mężczyzn, który miał na rękach zabrudzania od farby. Policjanci ujawnili również, iż mężczyzna w pojeździe posiada puszki z farbą w sprayu, różnego rodzaju narzędzia i broń hukową.

Już następnego dnia policjanci ustalili dane i zatrzymali również drugiego wandala. 24-letnim mężczyznom zostały postawione zarzuty i odpowiedzą teraz przed sądem

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia