R e k l a m a

Beata Szydło na Rynku w Bochni – WIDEO

-

Kandydująca do Parlamentu Europejskiego była premier Beata Szydło (PiS) odwiedziła dziś o godz. 15:00 Bochnię. W półgodzinnym spotkaniu z mieszkańcami na Rynku towarzyszyli jest m.in. parlamentarzyści Józefa Szczurek-Żelazko oraz Andrzej Adamczyk.

Większość czasu spędzonego u stóp pomnika króla Kazimierza Wielkiego poświęcono na briefing prasowy, podczas którego zachęcano do udziału w eurowyborach, które odbędą się już w najbliższą niedzielę. – Dzisiaj coraz częściej wśród ludzi pojawia się obawa, jak to będzie, jak się nam będzie żyło? Ludzie wspominają i wracają pamięcią do tego co było przed 2015 rokiem – wtedy kiedy w wielu miejscach nie było pracy (…) ludzie nie mieli nadziei żadnej. Wielu nie stać było, żeby opłacić codzienne rachunki. (…) Pamiętamy jak często mówiono, że bieda wśród dzieci ma twarz Platformy i Tuska. Niewiele miesięcy minęło od kiedy ta ekipa znowu rządzi w Polsce i zaczęło się to samo: zwolnienia, likwidacja miejsc pracy, wysokie rachunki za prąd, za gaz… A dzisiaj w Brukseli rządzą ich polityczni koledzy – stwierdziła Beata Szydło.

Wśród mieszkańców, którzy pojawili się na spotkaniu, przeważali zwolennicy PiS, którzy wyrażali poparcie dla kandydatki i korzystali z okazji sfotografowania się z byłą premier rządu, ale trafili się też tacy, którzy mieli uwagi krytyczne.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia