R e k l a m a

Pomoc dla małego Gabrysia z aukcji WTZ Proszówki

-

We wtorek w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Proszówkach odbyło się przekazanie obrazów i wylicytowanej kwoty 6500 zł za obraz „Dzwonnica w Bochni” przez państwo Magdalenę i Marcina Radziętów dla małego Gabrysia na ręce jego mamy Kingi Magdoń-Papciak.

W spotkaniu wzięli udział: Magdalena Radzięta, Kinga Pałka – dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Bochni, Kinga Magdoń-Papciak oraz Zarząd Stowarzyszenia na Rzecz Osób Specjalnej Troski AMICUS HOMINIS.

SOSW prowadzi rehabilitację Gabrysia w ramach ogólnopolskiej akcji program „Za życiem”, ale potrzeby w zakresie tej rehabilitacji są dużo większe.

Było to bardzo wzruszające spotkanie, na którym padło wiele ciepłych słów pod adresem darczyńców, którzy zdecydowali się przekazać środki na leczenie i rehabilitację Gabrysia. Było też wiele podziękowań i nadziei na przyszłość, bo okazane dobro powraca do nas zawsze wielokrotnie. Stad też słowa podziękowań dla wszystkich, którzy podczas aukcji okazali potrzebującym pomoc i podzielili się owocami swojej pracy – przekazali przedstawiciele WTZ Proszówki.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc