R e k l a m a

W niedzielę Rodzinny Rajd Rowerowy NiepoPuszczę

-

W niedzielę 23 czerwca 2024 r. o godzinie 10.00 wystartuje NiepoPuszczę – Rodzinny Rajd Rowerowy. Organizatorzy zapraszają do udziału rodziny lub grupy przyjaciół.

Biuro zawodów będzie otwarte od godziny 9:00 do 9:50 w Izbie Regionalnej w Niepołomicach.

NiepoPuszczę to świetny pretekst do wspólnej zabawy i rekreacji na świeżym powietrzu. Rajd ma formę zespołowej gry terenowej, w której drużyny składające się z minimum dwóch, a maksymalnie pięciu osób, lokalizują i odwiedzają wyznaczone punkty w terenie Niepołomic i Puszczy Niepołomickiej.

Informacje o punktach kontrolnych zostaną przekazane uczestnikom na starcie, a zaliczanie punktów odbywa się w dowolnej kolejności, chyba że organizator zdecyduje inaczej. Drużyna musi pozostać razem przez cały czas trwania zawodów.

Każdy uczestnik musi się zgłosić https://tiny.pl/d1x3r, wpłacić wpisowe w wysokości 20 złotych i podpisać akceptację regulaminu. Osoby poniżej 18 roku życia mogą uczestniczyć jedynie pod opieką dorosłych. Liczba uczestników jest ograniczona do 300 osób.

Każdy uczestnik otrzyma mapę, kartę startową, pamiątkowe gadżety oraz posiłek i napoje na mecie. Dla najlepszych zespołów przewidziane są okolicznościowe upominki. Zgłoszenia będą przyjmowane od 6 czerwca do 22 czerwca 2024 roku.

Uczestnicy muszą być wyposażeni w telefon komórkowy z podanym numerem kontaktowym, długopis, ołówek lub marker, aparat fotograficzny (może być w telefonie) oraz rower.

To wyjątkowa okazja, aby spędzić czas w pięknym otoczeniu przyrody Niepołomic i Puszczy Niepołomickiej, ciesząc się zdrową aktywnością fizyczną i dobrą zabawą. Weź udział, baw się dobrze i zdobywaj punkty kontrolne razem z nami!


Organizatorami rajdu są Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach i Fundacja „Tres Companeros” we współpracy z niezawodnym Nadleśnictwem Niepołomice.

Akcja organizowana jest w ramach większego wydarzenia: Rowerowa Stolica Polski, więcej o niej: https://www.niepolomice.eu/wyroznione/cala-polska-na-rowery/

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc