R e k l a m a

🔸 Werner Kenkel Bochnia celebruje jubileusz w tekturowym mieście! – ZDJĘCIA

KartonCity – Rodzinny Piknik dla pracowników i ich najbliższych!

Werner Kenkel to firma z imponującą historią, od skromnych początków w garażu do pozycji lidera w produkcji opakowań z tektury falistej. W ubiegłą sobotę świętowała swoje 45-lecie działalności w Wielkopolsce i 10-lecie w Małopolsce. Z tej okazji przygotowano wyjątkową imprezę urodzinową dla pracowników i ich rodzin, która miała miejsce w Kuter Porcie w Nieznanowicach. Atmosfera była niesamowita!

W miejsce tradycyjnego pikniku powstało KartonCity – unikatowe miasteczko zbudowane z tektury. Konstruktorzy firmy zaprojektowali i stworzyli ławki, latarnie, bramy oraz inne elementy, które wypełniły to nietypowe miasto. W KartonCity znajdował się rynek, amfiteatr, Dom Kultury oraz ulice udekorowane drzewkami. Każda dzielnica miała swój charakter, a atrakcje były dostosowane do różnych grup wiekowych – od dzieci po dorosłych.

Jednym z priorytetów Werner Kenkel jest odpowiedzialność ekologiczna. Organizatorzy pikniku zadbali o minimalizację zużycia plastiku, stawiając na materiały przyjazne środowisku. Segregacja śmieci była obowiązkowa, a wszystkie odpady zostaną poddane recyklingowi. Tekturowe elementy scenografii wrócą do firmy, gdzie zostaną przetworzone na makulaturę. Żywe drzewa, które ozdabiały KartonCity, zostaną posadzone na terenie gminy, tworząc piękną aleję dla mieszkańców. Dzięki realizacji KartonCity, Werner Kenkel po raz kolejny pokazał swoją odpowiedzialność społeczną.

Całą imprezę prowadzili znani prezenterzy Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna, dbając o świetną zabawę przez cały dzień. Wśród atrakcji znalazły się zabawy dla dzieci, konkursy, występy artystyczne oraz wesołe miasteczko. Każdy, niezależnie od wieku, mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.

KartonCity w Liczbach

Powierzchnia: 15 750 m²
Liczba mieszkańców: 750
Najdłuższa ulica: 100 m
Największa dzielnica: 3600 m²
Czas budowy: 5 dni
Liczba ławek: 98
Liczba latarni: 50
Liczba drzew: 80

KartonCity okazało się idealnym i jedynym w swoim rodzaju miejscem na rodzinne świętowanie, pokazując, że można cieszyć się wspólną zabawą z poszanowaniem środowiska. Jubileuszowy piknik Werner Kenkel nie tylko celebrował firmowe osiągnięcia, ale również manifestował wartości, które firma wyznaje od lat: Nowoczesność,
Odpowiedzialność, Partnerstwo, Przejrzystość i Rodzinność.

Więcej o firmie Werner Kenkel dowiesz się ze strony
www.wernerkenkel.com.pl
Zaobserwuj Werner Kenkel na Facebooku i Instagramie

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego niezapomnianego dnia. Przeżyjmy wspólnie te wspaniałe chwile!

Najnowsze materiały Partnerów