R e k l a m a

GospeLOVE Lato Festiwal 2024 w Bochni – PROGRAM

-

Wydarzenie GospeLOVE Lato w tym roku ponownie przybierze formę festiwalu, składającego się z trzech odsłon warsztatów oraz dwóch koncertów. Jest to już czwarta edycja bocheńskich warsztatów gospel, organizowana przez Stowarzyszenie Gospel nad Rabą we współpracy z Powiatem Bocheńskim.

Festiwal rozpocznie się dwudniowymi warsztatami prowadzonymi przez Daniela Cebulę-Orynicza, skierowanymi do dzieci, młodzieży i dorosłych, które odbędą się 27-28 lipca i zakończą koncertem finałowym 28 lipca o 19:00. Główne warsztaty dla dorosłych poprowadzą Gabi Gąsior oraz Norris Garner w dniach 1-4 sierpnia, natomiast warsztaty dla dzieci będą prowadzone równocześnie przez Annę Madej w dniach 3-4 sierpnia. Zakończeniem festiwalu będzie koncert finałowy w Amfiteatrze Uzbornia w Bochni, który odbędzie się 4 sierpnia o 19:00.

Dodatkowo, w ramach festiwalu 2 sierpnia o 20:00 odbędzie się Jam Session z udziałem instruktorów w Restauracji „Salina” w Bochni. Ponadto, 3 sierpnia o 20:00 w Amfiteatrze Uzbornia w Bochni będzie miał miejsce koncert uwielbieniowy Mate.O, z gościnnym występem bocheńskiego chóru Raba Gospel Choir.

W przypadku złej pogody koncerty z Amfiteatru zostaną przeniesione do hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Bochni. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej gospelnadraba.pl oraz na Facebooku.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w warsztatach – zarówno dzieci, jak i dorosłych. To wyjątkowa okazja, aby rozwijać swoje umiejętności wokalne pod okiem doświadczonych instruktorów, poznać nowe techniki śpiewu, a także doświadczyć radości wspólnego muzykowania. Warsztaty to także świetna okazja do nawiązania nowych znajomości i przeżycia niezapomnianych chwil w twórczej atmosferze – zachęcają organizatorzy.

Miłośnicy muzyki gospel oraz wszyscy szukający dobrej zabawy mogą liczyć na wyjątkowe koncerty, które na długo pozostaną w pamięci. Niezależnie od tego, czy jest to pierwsze spotkanie z muzyką gospel, czy ktoś jest już stałym bywalcem takich wydarzeń, te koncerty dostarczą niezapomnianych wrażeń i wzruszeń.

Program Festiwalu

Warsztaty:

  • 27-28 lipca. Warsztaty dla dorosłych, młodzieży i dzieci z Danielem Cebulą-Oryniczem
  • 1-4 sierpnia. Warsztaty dla dorosłych i młodzieży z Gabi Gąsior i Norrisem Garnerem
  • 3-4 sierpnia. Warsztaty dla dzieci z Anną Madej

Miejsce warsztatów: Bochnia, ul. Windakiewicza 23 – hala widowiskowo-sportowa Zespołu Szkół nr 1 w Bochni.

Koncerty warsztatowe:

  • 28 lipca o 19:00 / Amfiteatr Uzbornia w Bochni* – Koncert finałowy warsztatów Daniela Cebuli-Orynicza
  • 4 sierpnia o 19:00 / Amfiteatr Uzbornia w Bochni* – Koncert finałowy warsztatów z Gabi Gąsior, Norrisem Garnerem i Anną Madej na zakończenie Festiwalu

Wydarzenia towarzyszące:

  • 2 sierpnia o 20:00. Jam Session w Restauracji „Salina” w Bochni
  • 3 sierpnia o 20:00 / Amfiteatr Uzbornia w Bochni*
  • Koncert uwielbieniowy Mate.O z gościnnym występem Raba Gospel Choir

*W przypadku złej pogody koncerty odbędą się w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Bochni.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc