R e k l a m a

Bochnia. W magistracie powstała Kancelaria Burmistrza. Jej szefem został były wicemarszałek województwa

Przegląd prasy

-

„Nowa burmistrz Bochni Magdalena Łacna powołała do istnienia nową komórkę w urzędzie miasta. Jest nią Kancelaria Burmistrza, a na jej czele stoi Tomasz Urynowicz, były wicemarszałek województwa” – poinformowała dziś „Gazeta Krakowska”.

Jak wyjaśniła w rozmowie z „GK” burmistrz Magdalena Łacna, nowa komórka powstała aby poprawić sprawność działania urzędu.

Na czele Kancelarii stanął Tomasz Urynowicz (51 lat), który ma m.in. pomóc „naprawić komunikację międzywydziałową”. To samorządowiec, który w 2010 i 2014 roku był wybierany do rady miasta Krakowa (z list PO), w 2018 roku został radnym sejmiku małopolskiego (należał już wtedy do Porozumienia Jarosława Gowina, startował z listy PiS), a w latach 2018-2021 pełnił nawet funkcję wicemarszałka województwa małopolskiego. W ostatnich wyborach samorządowych bez powodzenia ubiegał się o fotel wójta gminy Kocmyrzów-Luborzyca (powiat krakowski).

Przy okazji rozmowy z „GK” Magdalena Łacna wspomniała też, że planuje w przyszłości wyznaczyć rzecznika prasowego oraz „trochę przebudować wydział promocji”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc