R e k l a m a

Bochnia. Radni KO zapraszają na kawę i rozmowę o rozwoju miasta

-

Nawiązując do zapowiadanych w kampanii wyborczej spotkań z mieszkańcami, radni klubu Koalicji Obywatelskiej: Jolanta Michałowska, Katarzyna Korta-Wójcik, Urszula Golińska, Roman Mocię serdecznie zapraszają na wspólną kawę oraz rozmowy o rozwoju i przyszłości Bochni. 

Najbliższe spotkanie odbędzie się w bocheńskiej restauracji ORANŻERIA w czwartek 18.07.2024 roku o godzinie 18:00

Na spotkanie zaproszony jest każdy, kto chciałby poruszyć tematy związane z rozwojem Bochni, pracą urzędu miasta lub zapoznać radnych z problemami mieszkańców. Jako radni mamy ustawową możliwość monitorowania wielu spraw oraz wpływu na nie np. poprzez interpelacje – mówi Katarzyna Korta-Wójcik.

Chcemy być bardziej dostępni dla mieszkańców. Wiemy, ze dyżury radnych niejednokrotnie odbywają się w mało dogodnym dla pracujących bochnian czasie. Dlatego też organizujemy spotkania poza godzinami pracy urzędu, aby każdy mógł się z nami spotkać, bez konieczności np. brania urlopu w pracy na ten cel – dodaje Urszula Golińska.

Lipcowe spotkanie jest pierwszym z cyklu spotkań „Kawa z radnymi”, które będą organizowane we wszystkich okręgach miasta.

Pierwotnie spotkanie miało odbyć się w innej kawiarni, ale dziś organizatorzy poinformowali o zmianie lokalizacji. Reagując na sugestie mieszkańców, zmieniono także godz. spotkania- z 16:00 na 18:00.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc