Bochnia. Kto zaprojektuje boisko ze sztuczną murawą w Chodenicach?

-

Tak jak informowaliśmy w lipcu na łamach Bochnianin.pl, budowa ośrodka sportowo-rekreacyjnego nad Rabą w Chodenicach rozpocznie się od boiska. Bocheński magistrat właśnie rozpoczął procedurę, która ma wyłonić projektanta obiektu.

W środę urzędnicy rozesłali zapytania ofertowe dotyczące „opracowania dokumentacji projektu boiska do piłki nożnej o nawierzchni z trawy syntetycznej”.

Dokumentacja ma obejmować projekt boiska do piłki nożnej o nawierzchni z trawy syntetycznej o wym. 105 x 68m wraz z ogrodzeniem, piłkochwytami o wys. 6m, siedziskami dla graczy rezerwowych, bramkami 7,32 x 2,44m oraz bramkami mobilnymi 5x2m w ilości 6szt. Linie boiska należy zaprojektować w taki sposób, by pozwoliły podzielić płytę na trzy mniejsze boiska treningowe, wraz z projekt oświetlenia boiska sportowego.

Termin przygotowania projektu określono na 23 grudnia 2019 roku.

Koncepcji całego kompleksu sportowo-rekreacyjnego jeszcze nie ma, ale władze miasta uznały, że baza treningowa dla piłkarzy potrzebna jest jak najszybciej i trzeba ją realizować w pierwszej kolejności. Więcej na ten temat TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

czerwiec, 2023