Pomoc dla Oliwiera. W niedzielę Charytatywna Wyprzedaż Szafy

-

W ostatnią niedzielę września 29.09.2019 w godzinach 10:00 – 18:00 w sali lustrzanej w Miejskim Domu Kultury odbędzie się Charytatywna Wyprzedaż Szafy. Będzie można oddać swoje niepotrzebne ubrania i nabyć nowe, przyniesione przez innych. Cały dochód z tej wymiennej wyprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie, rehabilitację i dalszą diagnostykę Oliwiera Basińskiego.

Akcję przygotowują i przeprowadzą harcerze z 4 Drużyny Wędrowniczej Olimp im. Jana Bytnara we współpracy z Miejskim Domem Kultury.

Posiadasz ubrania, które tylko zajmują miejsce w Twojej szafie i z chęcią wymienisz je na inne? Mamy dla Ciebie propozycję! Przyjdź na bocheńską wyprzedaż szafy, przynieś ubrania, wybierz coś nowego i wesprzyj Oliwiera Basińskiego w walce z chorobą. Jeśli jeszcze nie znasz tego malucha, który zmobilizował całe miasto do działania, koniecznie zajrzyj pod ten link: https://zrzutka.pl/k74rry. Znajdziesz tam szczegółowy opis sytuacji, w której się znajduje. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na sfinansowanie specjalistycznej rehabilitacji i potrzebnego sprzętu oraz badań genetycznych, które mogłyby wyjaśnić przyczyny choroby. Bądź tego dnia z nami i zrób coś wielkiego dla drugiego człowieka! – zachęcają organizatorzy.

Jeśli nie posiadasz ubrań do sprzedania – po prostu bądź tego dnia z nami! Przyjdź, może zachwycisz się czymś przyniesionym przez innych? Szczegółowy regulamin Bocheńskiej Wyprzedaży Szafy zawiśnie w sali lustrzanej do wglądu dla każdego uczestnika. Co więcej, w trakcie wydarzenia będzie obowiązywał korzystny cennik, który zostanie z wyprzedzeniem opublikowany na wydarzeniu na fb!

Oddane ubrania powinny być wyprane, czyste i bez śladów zniszczenia. Przyjmujemy także ubranka dziecięce oraz zabawki.

Jak możesz pomóc? 

  • Przynieś ubrania w dniu zbiórki lub w sobotę 28.09 w godz. 15:00 – 20:00 (Miejski Dom Kultury).
  • Przekaż ubrania harcerzom. Na miejscu poprosimy Cię o numer telefonu – jeśli Twój produkt nie zostanie sprzedany poprosimy o jego odbiór tego samego dnia po zakończeniu akcji.
  • Wybierz coś dla siebie spośród przekazanych rzeczy.
  • Wesprzyj Oliwiera wrzucając datek zgodny z obowiązującym cennikiem lub wyższy.

Jeśli to wydarzenie Ci się podoba – zaproś swoich znajomych do wzięcia udziału w akcji. RAZEM możemy WSZYSTKO!

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

sierpień, 2022

X