R e k l a m a

Stanisław Bukowiec – LIST do wyborców

Artykuł promocyjny

Szanowni Państwo, Drodzy Wyborcy!

Za kilkadziesiąt godzin zakończy się kampania wyborcza. Był to dla mnie niezwykle intensywny czas wypełniony prezentowaniem mojego programu tzw. „Ósemki Bukowca”, uczestniczeniem w wielu wydarzeniach na ziemi bocheńskiej i w całym naszym okręgu wyborczym, a także w debatach telewizyjnych. Jednak najbardziej cenne były dla mnie spotkania z mieszkańcami. Te bezpośrednie rozmowy, sprawiały mi szczególnie wiele radości, a poruszane podczas nich problemy, spostrzeżenia i uwagi, świadczą o tym, jak wiele jest jeszcze do zrobienia. Dziękuję za wiele ciepłych słów, które utwierdzają mnie w przekonaniu o słuszności mojej dotychczasowej pracy na rzecz samorządów, parafii, organizacji pozarządowych, lokalnych społeczności. 

Moje kandydowanie na posła nie jest decyzją pochopną, lecz przemyślaną i dojrzałą, co jest konsekwencją następujących po sobie okresów mojej pracy i działalności społecznej. Redaktor „Ziemi Bocheńskiej”, prezes Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej, radny miejski, wiceburmistrz Bochni, zastępca wójta Bochni, strażak OSP, radny powiatowy, przedsiębiorca, radny wojewódzki – to kolejne etapy mojej aktywności społecznej i służby na rzecz naszych „Małych Ojczyzn”. Bagaż doświadczeń jaki zdobyłem w minionych latach przekłada się na to, że dobrze poznałem problemy pracowników sfery budżetowej, jak i tych zatrudnionych w przedsiębiorstwach prywatnych, obawy właścicieli firm, a także zmartwienia emerytów, co pozwala mi teraz skutecznie interweniować i pomagać.

Cieszę się, że dostrzegli to i docenili samorządowcy naszego regionu udzielając mi swojego poparcia. Nigdy dotąd nie było bowiem takiej sytuacji, aby włodarze większości gmin powiatu bocheńskiego tak jednoznacznie wskazali jednego kandydata na posła. Małgorzata Więckowska – burmistrz Nowego Wiśnicza, a także wójtowie Tomasz Gromala (Lipnica Murowana), Mariusz Palej (Rzezawa), Cezary Stawarz (Trzciana), Janusz Śliwa (Łapanów), Wojciech Wrona (Żegocina), to osoby, które zadeklarowały: Mając na uwadze dobro mieszkańców powiatu bocheńskiego prosimy o liczny udział w zbliżających się wyborach parlamentarnych oraz poparcie Stanisława Bukowca – kandydata kompetentnego, startującego z listy Prawa i Sprawiedliwości i mającego największe szanse na uzyskanie mandatu. Zróbmy wszystko aby nasze głosy się nie rozdzieliły. Stańmy ponad podziałami dla dobra Bochni i regionu!

Udzielone mi zaufanie jest dla mnie wyróżnieniem i jednocześnie dużym wyzwaniem. 

Aby zostać posłem kandydat powinien być aktywny nie tylko na terenie jednego powiatu. Dlatego też staram się współpracować z wieloma innymi samorządami. Zauważyli to m.in. gospodarze: Borzęcina – Janusz Kwaśniak, Proszowic – Grzegorz Cichy, Dąbrowy Tarnowskiej – Krzysztof Kaczmarski i Szczucina – Jan Sipior, którzy również udzielili mi swojego poparcia i chcą, abym w parlamencie wspierał także ich działania i zamierzenia.

Doceniam i bardzo dziękuje za wsparcie tak wielu samorządowców, mam jednak pełną świadomość, że najważniejsza jest Państwa osobista wyborcza decyzja. Jeśli zechcą mnie Państwo obdarzyć swym zaufaniem, deklaruję sumiennie i należycie dbać o sprawy mieszkańców ziemi bocheńskiej, brzeskiej, dąbrowskiej, proszowickiej, tarnowskiej oraz wielickiej. Nie zamierzam być „posłem frontowym”, ale parlamentarzystą dążącym do zrealizowania mojego programu nazwanego „Ósemką Bukowca”. Chcę współpracować ze wszystkimi, dla których dobro Polski i dobro naszego regionu jest najwyższą wartością.

13 października proszę Państwa o głos.

Miejsce nr 8 – Lista nr 2


Najnowsze materiały Partnerów