R e k l a m a

Wicepremier Jarosław Gowin w Bochni: „Proszę o głos na Stanisława Bukowca”. Nawiązał też do artykułu w Bochnianin.pl

-

Na ostatniej prostej kandydujący do sejmu Stanisław Bukowiec otrzymał jeszcze raz wsparcie od wicepremiera rządu. Na briefingu prasowym Jarosław Gowin zachęcał do głosowania na kandydata z Bochni, który jego zdaniem świetnie sprawdzi się w parlamencie.

– Stawką w tych wyborach jest to, czy będziemy kontynuować zmiany, które w ciągu ostatnich 4 lat doprowadziły do tego, że Polska jest liderem w Unii Europejskiej jeżeli chodzi o tempo rozwoju gospodarczego, mamy rekordowo niskie bezrobocie, rekordowo niski dług publiczny, a jednocześnie realizujemy rekordowo szerokie w skali europejskiej programy społeczne. Czy też – i to jest druga możliwość – władzę przejmie bardzo niejednorodna wewnętrznie, popękana koalicja partii opozycyjnych – od Roberta Biedronia po Janusza Korwin-Mikke – rozpoczął podsumowanie kampanii wiceszef rządu.

– Bardzo chcę prosić o oddanie głosu na listę Prawa i Sprawiedliwości, a na tej liście na postawienie krzyżyka przy kandydacie z numerem „8” – przy Stanisławie Bukowcu. Znakomita kampania, bardzo aktywna. Staszek jest doświadczonym samorządowcem, przeszedł wszystkie szczeble kariery samorządowej, jest przedsiębiorcą i z całą pewnością znakomicie sprawdzi się w polskim parlamencie – rekomendował kandydata z Bochni Jarosław Gowin.

Jeszcze przed briefingiem prasowym wicepremier wraz z kandydatem rozdawali ulotki wyborcze na ulicach w centrum:

– Chciałbym podziękować wszystkim tym, których spotkałem podczas tej kampanii, podczas setek spotkań z mieszkańcami i rozmów ustaliliśmy, że jest wiele potrzeb, żeby Bochnia, region bocheński i cały region tarnowski mógł się jeszcze szybciej i lepiej rozwijać – mówił Stanisław Bukowiec.

– Ja pochodzę z Bochni. Bochnia od 20 lat nie ma posła, który tutaj się urodził, który tutaj żyje, pracuje. Liczę na to, że mieszkańcy tego regionu w sposób szczególny potrafią – ponad podziałami również – wesprzeć moją osobę. Liczę również na głosy z innych powiatów – współpracuję z samorządami, z kołami gospodyń wiejskich, strażą pożarną, jako radny sejmiku małopolskiego wspieram różne inicjatywy i inwestycje, więc myślę, że ta moja działalność zostanie oceniona – podsumował i zachęcał do pójścia w niedzielę na wybory.

Wicepremier nawiązał do artykułu w Bochnianin.pl

– Tak jak powiedział pan radny Bukowiec – rzeczywiście Bochnia od 20 lat nie miała posła. Teraz wszystkie badania wskazują, że tego posła będzie miała, że tym posłem będzie właśnie Stanisław Bukowiec – wczoraj mówił o tym najlepszy ekspert od prognoz wyborczych, czyli Marcin Palade – podkreślił Jarosław Gowin.

Wicepremier nawiązał w ten sposób do wczorajszego artykułu na łamach Bochnianin.pl i naszej rozmowy ze znanym analitykiem. Możecie ją przeczytać TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc