R e k l a m a

Złodziej sklepowy poszukiwany do prawie dwuletniej odsiadki zatrzymany w Proszówkach

-

W ręce bocheńskich policjantów wpadł 34-letni mieszkaniec powiatu krakowskiego, który był poszukiwany do odbycia niemal dwuletniej kary więzienia. Mężczyzna został ujęty po kradzieży w jednym z supermarketów w Proszówkach.

Do zdarzenia doszło w środę, 11 czerwca, tuż przed godziną 18. Policjanci z Ogniwa Patrolowo–Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni zostali wezwani do sklepu, gdzie ochrona ujęła mężczyznę podejrzanego o kradzież towaru.

Funkcjonariusze potwierdzili, że 34-latek zabrał z półek sklepowy asortyment, nie płacąc za niego. Na szczęście produkty nie zostały uszkodzone i mogły wrócić do sprzedaży.

Podczas legitymowania i sprawdzenia danych w systemie okazało się, że zatrzymany jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Wadowicach. Ma do odbycia prawomocny wyrok prawie dwóch lat pozbawienia wolności za przestępstwo wymuszenia rozbójniczego.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc