R e k l a m a

Ręczna. W sobotę memoriał Jerzego Widło. Zagrają oldboje oraz Ladies Bochnia – TERMINARZ

-

Już w najbliższą sobotę w Bochni odbędzie się IV Memoriał Piłki Ręcznej Oldbojów Jerzego Widło. To będzie czwarta edycja imprezy, ale po raz pierwszy rywalizować będą także drużyny żeńskie – co ma symboliczne znaczenie w kontekście postaci patronującej turniejowi. Zapraszamy do kibicowania!

O turnieju czytaj też TUTAJ.

W rozgrywkach kobiet kandydatkami do zwycięstwa będą na pewno uczestniczki tegorocznych Mistrzostw Polski Masters w kategorii wiekowej +33 – zespoły COLLECTED Team (Mistrzynie Polski) i TARNÓW Masters Team. Niewiadomą pozostaje aktualna forma drużyn Ladies BOCHNIA i TSR ORAWA, chociaż obie drużyny trenują bardzo intensywnie i zamierzają postawić rywalkom twarde warunki.

W rozgrywkach mężczyzn trudno jest wskazać zdecydowanego faworyta. SRS PRZEMYŚL i BOCHNIA Oldboys to odpowiednio trzecia i czwarta drużyna tegorocznych Mistrzostw Polski Masters w kategorii wiekowej +50. Z kolei w kategorii wiekowej +35 w Mistrzostwach Polski grały zespoły: Hutnika KRAKÓW, Wialanu TARNÓW i TSR ORAWA. Drużyna R.P.A. BOCHNIA opuściła tym razem Mistrzostwa Polski, ale wysokie umiejętności potwierdziła wygrywając w kwietniu mocno obsadzony II Turniej Piłki Ręcznej Masters w Tarnowie.

Przed nami sobota pełna sportowych emocji. Mamy nadzieję, że będzie to wielkie święto piłki ręcznej!

Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem sobotnich zmagań zapraszamy do hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Bochni od godziny 09:00. W dniu turnieju główne wejście do Zespołu Szkół nr 1 będzie zamknięte. Organizatorzy proszą o skorzystanie z wejścia od strony Prokuratury Rejonowej.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc