R e k l a m a

„Góral” osobiście podziękował za wsparcie i okazane serce

-

Są rzeczy, które są bezcenne. Do takich z pewnością zalicza się bezinteresowną pomoc i okazane serce drugiemu człowiekowi. Taką dobrocią i ogromnym gestem wykazali się darczyńcy, którzy zechcieli wesprzeć st.asp. Jacka Kurzeję ps. „Góral”. Z uwagi na leczenie nie mógł być obecny podczas akcji charytatywnej „Wszyscy dla Górala”, która odbyła się dwa tygodnie temu na terenie brzeskiej jednostki. W piątek znalazł w sobie siły, aby osobiście spotkać się z inicjatorami akcji charytatywnej i im podziękować.

W budynku Komendy Powiatowej Policji w Brzesku inicjatorzy i współorganizatorzy imprezy charytatywnej „Wszyscy dla Górala” osobiście mogli spotkać się z bohaterem tej akcji st. asp. Jackiem Kurzeją. Pan Jacek jest w trakcie leczenia, stąd pomimo ogromnych chęci nie mógł wówczas podczas niedzielnych zawodów strzeleckich i osobiście podziękować wszystkim tym, którzy pokazali jak ogromne serca mają. Zrobił to jednak w miniony piątek podczas spotkania z Prezesem Stowarzyszenia o charakterze strzeleckim i kolekcjonerskim „Braterstwo Broni – Tobie Ojczyzno”, przedstawicielem 16 Batalionu Powietrznodesantowego, Prezesem LOK-u Okręg Brzesko i Komendantem Powiatowym Policji w Brzesku mł.insp. Bogusławem Chmielarzem. Prezes stowarzyszenia przekazał wszystkie zgromadzone podczas akcji środki w kwocie 21 009, 48 złotych na ręce „Górala” życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia. Do życzeń przyłączył się także szef brzeskich policjantów oraz jego zastępca, którzy życzyli mu siły i determinacji w walce z chorobą.

– W imieniu „Górala” jeszcze raz dziękujemy wszystkim tym, którzy wsparli naszego kolegę. Trzeba podkreślić, że trwają jeszcze aukcje internetowe z, których środki także trafią do Jacka – dodają organizatorzy akcji.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia