R e k l a m a

Os. Niepodległości. Tymczasowy parking na boiskach przy KN-2

-

Będzie można parkować samochody na dawnych boiskach znajdujących się między KN-2, a ul. Legionów Polskich na os. Niepodległości. To tymczasowe rozwiązanie, ale być może kiedyś powstanie tu parking z prawdziwego zdarzenia?

Podczas budowy zakończonego już odcinka KN-2 dawne boiska służyły jako zaplecze dla wykonawcy. Taką też rolę będą pełniły, gdy rozpocznie się realizacja dalszej części inwestycji. Zarząd osiedla zasugerował jednak, że do tego czasu mógłby służyć mieszkańcom, którzy borykają się z deficytem miejsc parkingowych na osiedlu.

W piątek zarząd poinformował, że „wypracował na spotkaniu z Panem Burmistrzem Miasta Bochnia rozwiązanie dotyczące nowych miejsc parkingowych przy ulicy Legionów Polskich”.

– Ustalono, że tymczasowo będzie można parkować na boiskach znajdujących się przy tej ulicy, dlatego też zlikwidowano znak zakazujący tam wjazdu. W czasie budowy kolejnego odcinka KN2 teren ten będzie musiał być wykorzystany na zaplecze budowy. Natomiast po zakończeniu budowy, sugerowana jest tam budowa kilkudziesięciu miejsc parkingowych z nową nawierzchnią i oświetleniem – informuje zarząd osiedla.

Z parkingu można korzystać już dzisiaj. – Jedna uwaga. Trzeba liczyć się z problematycznym wjazdem z powodu nawierzchni, której miasto nie będzie remontowało przed budową.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia