R e k l a m a

Bochnia. Czujnik jakości powietrza Airly zamontowano na os. Panorama

Deweloper wznoszący osiedle Panorama przy ul. Brzeźnickiej postanowił sfinansować zakup i utrzymanie czujnika jakości powietrza od firmy Airly. To szósty taki czujnik na terenie Bochni (poprzednie 5 zakupił samorząd) – pierwszy w tej części miasta. Urządzenie już działa.

Urządzenie zostało zamontowane pod koniec zeszłego roku w okolicy kapliczki na Murowiance. Stan jakości powietrza można sprawdzić odwiedzając stronę internetową osiedla www.panoramabochnia.pl lub na mapie Airly, dostępne także poprzez specjalną aplikację na smartfonach.

Jest to kolejny mini gest pro-ekologiczny wykonany w stronę mieszkańców przez dewelopera. Wcześniej na dachu nowego obiektu biurowego powstał zielony dach. Obecnie staw znajdujący się na terenie osiedla przechodzi metamorfozę – powstaje altana, będą formowane alejki spacerowe, a w okresie wiosennym teren wokół zostanie obsadzony roślinnością.

Mimo intensywnej rozbudowy Osiedla (w sprzedaży pojawił się kolejny V etap inwestycji https://www.panoramabochnia.pl/etap-v/ ) deweloper stara się, aby cześć terenu pozostała zielona i służyła mieszkańcom do wypoczynku i rekreacji.

Najnowsze materiały Partnerów