R e k l a m a

Bochnia. Dziś promocja albumu z 12. Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”

-

W czwartek w bocheńskim kinie Regis odbędzie się promocja albumu z 12. Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”. To fotograficzna i filmowa dokumentacja przedsięwzięcia, które chyba już na stałe wpisało się w artystyczny pejzaż Bochni. Początek wydarzenia o godz. 17.30.

W programie zaplanowano występ uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego im. ks. J. Twardowskiego, który jest organizatorem festiwalu oraz laureatek ostatniej edycji, zdobywczyń Grand Prix – Julii Bagińskiej i Agnieszki Nowakowskiej.

Ponad stustronicowe wydawnictwo jest bogato ilustrowane zdjęciami oraz zawiera opis poszczególnych wydarzeń festiwalowych. Znakomitym uzupełnieniem jest filmowa rejestracja Festiwalowej Gali Laureatów.

Ideą festiwalu jest propagowanie uzdolnień osób niepełnosprawnych, którzy we wspólnych interpretacjach muzycznych występują ze zdrowymi rówieśnikami. Wśród kategorii konkursowych jest także kabaret, a wydarzeniom od dwóch lat towarzyszy projekcja filmu i wystawa malarstwa – bohaterami są niepełnosprawni twórcy. Zmagania konkursowe poprzedzają warsztaty, które prowadzą znakomici polscy artyści Wśród wykonawców są osoby uzdolnione muzycznie z Polski oraz zagranicy.

Na wydarzenie zapraszają Starosta Bocheński Adam Korta, Dyrektor Specjalnego Ośrodka Teresa Jaszczyńska i Prezes Stowarzyszenia Kropla Dobroci Ryszard Leo.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na spotkanie sponsorów oraz sympatyków festiwalu.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc