R e k l a m a

„Undiscovered”. Ryan Socash o Bochni na kanale anglojęzycznej TVP

-

Na youtube’owym kanale anglojęzycznej stacji Poland In należącej do TVP pojawił się 28 stycznia odcinek programu „Undiscovered” („Nieodkryte”), w którym gospodarz cyklu Ryan Socash odwiedził Bochnię.

„Amerykański dziennikarz Ryan Socash pokazuje obraz Polski Anno Domini 2019 i tworzy prawdziwy dokument naszych czasów! Ekipa odwiedza wielkie polskie miasta i ich atrakcje, ale też małe miasteczka daleko od głównych tras, pokazuje alternatywne szlaki i spotyka się ze zwykłymi ludźmi. Ryan Socash przemierza kraj od morza do Tatr, poznając jego piękno, tropiąc historię, zachwycając się niesamowitością przyrody i spotykając na swojej drodze ludzi, których nigdzie indziej spotkać nie sposób. Niezależnie od tego, czy wieje halny, czy wiatr od morza. Dziennikarz tropi smaki i smaczki naszego kraju, odkrywając piękno i niesamowitość swojej drugiej ojczyzny” – czytamy w oficjalnym opisie cyklu „Undiscovered”.

Większość opublikowanego właśnie odcinka poświęcona jest turystycznej perełce naszego miasta – czyli kopalni soli. Ryan Socash wspomina/pokazuje też jednak (choć krótko) inne atrakcje. Posiłek zjadł w restauracji Salina, „najbardziej stylowej restauracji w Bochni”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc