Bochnia. Radni odrzucili petycję ws. pełnej intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski

-

Na czwartkowej sesji Rady Miasta głosowano uchwałę dotyczącą rozpatrzenia petycji zawierającej postulat poparcia dokonania pełnej intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. O sprawie pisaliśmy obszernie na łamach Bochnianin.pl.

Podczas obrad nie było dyskusji – stanowisko komisji rozpatrującej petycję krótko zreferował tylko jej przewodniczący Kazimierz Wróbel. Podsumował: – Bardzo trudny temat, ciężki temat, nie do udźwignięcia przez nas. I uznaliśmy tę petycję za bezzasadną, gdyż komisja nasza nie ma umocowania do podejmowania jakichkolwiek decyzji (w tej sprawie – przyp. red.)

Komisja rekomendowała uznanie petycji za bezzasadną. Radni w większości poparli takie rozwiązanie:

„za” (18): Marta Babicz, Zenona Banasiak, Marek Bryg, Andrzej Dygutowicz, Bogusław Dźwigaj, Edward Dźwigaj, Celina Kamionka, Marek Kania, Eugeniusz Konieczny, Bogdan Kosturkiewicz, Anna Morajko, Janusz Możdżeń, Kinga Przyborowska, Łucja Satoła-Tokarczyk, Damian Słonina, Krzysztof Sroka, Kazimierz Ścisło, Kazimierz Wróbel.

„przeciw” (0)

„wstrzymali się” (1): Jan Balicki

Nieobecni (2): Jerzy Lysy, Alicja Śliwa


Pan Jarosław Kaczyński poszedł na podwórko i rozmawiał z ptakami i drzewami. Z tego snu Michalina wywnioskowała, że w porze roku (jesienno-zimowej), gdzie szybko się ściemnia Pan Jarosław Kaczyński zachoruje na chorobę psychiczną, a jego partia podzieli się na kilka części” – to jeden z cytatów z opisów wizji, załączonych do dokumentów, które autorka petycji przesłała do bocheńskiej rady miasta. Więcej na ten temat – TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

sierpień, 2022

X