Halówka: Młodzicy MOSiR-u awansowali do finałów wojewódzkich

-

W niedzielę w hali TOSiR w Tarnowie odbył się finał strefowy rozgrywek Ligi Halowej Trampkarzy i Młodzików. Zespół młodzików Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zdobył pierwsze miejsce i awansował do finałów wojewódzkich. Trampkarze MOSiR Bochnia zajęli trzecie miejsce.

Kategoria Junior D – Młodzik

Wyniki:

MOSiR Bochnia – LUKS Skrzyszów 2:1
Football Academy Dąbrowa Tarnowska – MOSiR Bochnia 2:2
LUKS Skrzyszów – Football Academy Dąbrowa Tarnowska 3:1

Klasyfikacja końcowa:

  1. MOSiR Bochnia 4 pkt.
  2. LUKS Skrzyszów 3 pkt.
  3. Football Academy Dąbrowa Tarnowska 1 pkt.

Skład zespołu młodzików MOSiR Bochnia: Jakub Halberda (bramkarz), Maciej Rachfał, Szymon Stano, Kacper Rajca, Szymon Jarosz, Krzysztof Stokłosa, Mateusz Kruk.

Zawsze pozostaje pewien niedosyt i trener bochnian Mirosław Sobieszczyk czuje go w związku z remisem w drugim meczu. – Byliśmy drużyną zdecydowanie lepszą i z Dąbrową Tarnowską powinniśmy wygrać. Jestem jednak oczywiście bardzo zadowolony z ostatecznego rezultatu i dumny z chłopców – mówi szkoleniowiec MOSiR Bochnia.

Finałowe rozgrywki wojewódzkie odbędą się 14-15 lutego w Krakowie. W kategorii młodzików wezmą w nich udział następujące drużyny: MOSiR Bochnia, LUKS Skrzyszów, Cracovia Kraków, Progress Kraków, Sandecja Nowy Sącz, Limanovia i 2 zespoły z rejonu chrzanowskiego.

Kategoria Junior C – Trampkarz

Wyniki:

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Westovia Tarnów 1:1
MOSiR Bochnia – Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3:6
Westovia Tarnów – MOSiR Bochnia 1:1

Klasyfikacja końcowa:

  1. Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4 pkt.
  2. Westovia Tarnów 2 pkt.
  3. MOSiR Bochnia 1 pkt.

Skład zespołu trampkarzy MOSiR Bochnia: Jakub Strzałka (bramkarz), Szymon Strzałka, Sebastian Liszka, Patryk Zbylut, Michał Tomala, Franciszek Wnęk, Jakub Piech, Piotr Leszczyński.

Na co dzień zespół szkolony jest przez Marcina Leśniaka, ale w opisywanych rozgrywkach opiekę nad drużyną sprawował trener Mirosław Sobieszczyk.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

styczeń, 2022

X