R e k l a m a

„Gramy dla Krzysia”. W niedzielę charytatywna impreza w Żegocinie

-

W niedzielę 16 lutego w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Żegocinie odbędzie się charytatywna impreza „Gramy dla Krzysia”. Na scenie m.in. Jakub Zaborski, Witek Muzyk Ulicy i Kapela Ciupaga.

4-letni Krzyś Tąta z Łąkty Górnej od urodzenia cierpi na bardzo rzadką chorobę o nazwie zespół Phelan-McDermid. W Polsce jest tylko kilka osób z tym schorzeniem, dlatego leczenie jest bardzo utrudnione. Choroba sprawia, że Krzyś nie rozwija się prawidłowo, ma opóźnienie rozwoju psycho-ruchowego i do dziś nie potrafi sam chodzić, a nawet siedzieć. Ze względu na dużą wiotkość mięśni, ma trudności z przyjmowaniem pokarmu, siedzeniem, czy nawet trzymaniem za rękę. Potrzebne są spore środki, głównie na rehabilitację dziecka.

Pomóc Krzyśkowi można m.in. uczestnicząc w niedzielnej imprezie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Żegocinie.

Program:

13:00-14:00 – Bal karnawałowy dla dzieci;
14:00-17:00 – Występy kapel weselnych;
17:00 – Jakub Zaborski – zwycięzca V edycji Must Be The Music;
18:00 – Witek Muzyk Ulicy;
19:00 – Finał loterii fantowej i licytacje;
20:00 – Kapela Ciupaga – finaliści Mam Talent;
21:00 – Pokaz laserowy.

Ponadto wydarzeniem towarzyszącym będzie w tym dniu Rally TAXI, podczas którego od godziny 10:00 do 14:00 na placu GS będzie można wylicytować przejażdżki ze znanymi kierowcami rajdowymi oraz obejrzeć samochody jeżdżące na trasach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i nie tylko. Szczegóły TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia