R e k l a m a

Oratorium. W sobotę koncert Grażyny Łobaszewskiej

-

W sobotę 7 marca, w przeddzień Dnia Kobiet, w Oratorium św. Kingi w Bochni wystąpi Grażyna Łobaszewska z koncertem „Kobieta kobietom – Największe przeboje”. To wyjątkowy przegląd wszystkich dokonań artystki w odświeżonych, zaskakujących i porywających aranżacjach muzyków grupy AJAGORE. Początek o godz. 19.00.

W programie koncertu nie zabraknie ponadczasowych utworów takich jak: „Brzydcy”, „Gdybyś”, czy „Czas nas uczy pogody”. Pojawią się też dawno niewykonywane na żywo m.in. „Zakład dla normalnych”, „Ołów”, „Rycerz przegranych spraw”. Warto zauważyć, iż utwory te pomimo upływu lat są niestety wciąż aktualne a ich wymowa w dzisiejszych, niespokojnych czasach wydaje się być jeszcze mocniejsza.

Z racji wyjątkowego charakteru tych wydarzeń, artystka postanowiła również oddać hołd niezapomnianemu Czesławowi Niemenowi, pamiętając o przypadającej w minionym roku 80. rocznicy jego urodzin. Koncert zwieńczą utwory z ostatnich płyt Grażyny Łobaszewskiej – „Przepływamy” i jubileuszowego, wydanego w 2017 krążka „Sklejam się”.

Bilety w cenie 60 zł indywidualny i 50 zł grupowy (od 10 osób) można nabyć w sekretariacie Miejskiego Domu Kultury w Bochni i kasie kina Regis.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia