Gmina Bochnia. Od wtorku jazda autobusami RPK za darmo

-

– W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów podjęliśmy szereg działań profilaktycznych mających na celu wyeliminowanie ryzyka zetknięcia się z koronawirusem. Od dnia 17 marca 2020 r. aby ograniczyć kontakt bezpośredni pomiędzy pasażerem a kierowcą wprowadzamy bezpłatną komunikację podmiejską na czas do odwołania – poinformowało Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunikacyjne.

RPK zaznacza, że realizuje także szereg działań związanych z utrzymaniem czystości miejsc szczególnie narażonych na kontakt z dłońmi (m.in. w autobusach, dystrybutorach, tank-terminal-u, ladach i klamkach drzwiowych), które są bieżąco dezynfekowane.

– Bardzo prosimy naszych klientów o przestrzeganie w szczególności zachowania odpowiedniej odległości celem zapewnienia bezpieczeństwa swojego stanu zdrowia i uniknięcia bezpośredniego kontaktu – czytamy w komunikacie.

Wójt gminy Bochnia Marek Bzdek ocenia: – W obliczu zagrożenia, jakim jest koronawirus, wszyscy zobowiązani jesteśmy do podjęcia wszelkich możliwych kroków, by maksymalnie ograniczyć ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa i zatrzymać pandemię. Na ten moment wszystkie podejmowane przez nas działania mają charakter profilaktyczny i zapobiegawczy.

– Mieszkańców proszę o stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego – dodaje gospodarz gminy.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

CO? GDZIE? KIEDY?

styczeń, 2021

23,469FaniLubię
882ObserwującyObserwuj
1,130SubskrybującySubskrybuj
X