R e k l a m a

Bochnia. Coraz więcej osób deklaruje pomoc w DPS. Są wśród nich lekarze i wolontariusze

-

Na apel starosty bocheńskiego dotyczący pomocy w obsłudze pensjonariuszy DPS odpowiedziało bardzo wiele osób. W związku z tym Centrum Wolontariatu Zintegrowanej Służby Ratowniczej utworzyło specjalny formularz kontaktowy i wspólnie ze starostwem koordynuje pracę wolontariuszy.

Formularz dla wolontariuszy dostępny jest pod adresem: www.zsr112.pl/wolontariat

Wszystkie osoby, które zgłaszają swoją chęć pomocy zostaną po odpowiednim przeszkoleniu skierowane we właściwe miejsce. – Tworzymy grafiki pracy i pozostajemy w kontakcie z Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody Małopolskiego. Jeśli zajdzie konieczność, to nasi wolontariusze zostaną predysponowani do innych miejsc na terenie województwa – mówi Łukasz Patrzyk, koordynator Centrum Wolontariatu Zintegrowanej Służby Ratowniczej.

– Cieszę się, że w tych trudnych czasach możemy liczyć na pomoc mieszkańców naszego powiatu jak również osób z innych części województwa małopolskiego. Tylko wspólne działania pomogą zatrzymać rozprzestrzenianie się wirusa i zredukować transmisję – mówi starosta bocheński Adam Korta.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc