R e k l a m a

Koronawirus w DPS. Starostwo dziękuje za pomoc w zażegnaniu kryzysu

-

– Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom za pomoc, przekazane dary, wsparcie i ciepłe słowa. Jesteście Państwo wspaniali – podkreślono w komunikacie, który służby prasowe starostwa powiatowego w Bochni rozesłały w środę po południu do mediów.

– Dziękujemy za całe ogromne wsparcie jakie dostaliśmy – i to materialne i duchowe. Dzięki dużemu zaangażowaniu i zrozumieniu potrzeb udało nam się zebrać wiele koniecznych na tą chwilę rzeczy. Zgromadzone artykuły są dodatkowym zabezpieczeniem dla naszych mieszkańców w tym trudnym czasie. Wspólnie udało nam się opanować sytuację, a mamy świadomość, że jest wielu innych potrzebujących. Dziękujemy za wielkie serce!

Słowa wdzięczności skierowano również do inicjatorów zbiórki na portalu Zrzutka.pl (Izba Komornicza w Krakowie). W trzy dni zebrano prawie 70 tys. zł. – Środki przeznaczone zostaną w pierwszej kolejności na zakup specjalistycznych kombinezonów, masek, zestawów ochrony biologicznej czy sprzętu i płynów do dezynfekcji – deklarują służby starostwa.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc