Magistrat zachęca: Nie gotuj w domu, zamów na wynos – lista

-

Pandemia koronawirusa zmieniła nasze życie. Chcąc chronić siebie i naszych bliskich musieliśmy radykalnie zmienić nasze codzienne funkcjonowanie, ograniczając spotkania z innymi ludźmi do minimum. Jest to sytuacja, która wymusiła zamknięcie wszystkich lokali gastronomicznych na bliżej nieokreślony czas. Czas, którego część z naszych ulubionych miejsc spotkań może po prostu nie przetrwać.

Co możemy razem zrobić? Zachęcamy, by raz w tygodniu zrezygnować z gotowania w domu i zamówić pyszny posiłek w swoim ulubionym miejscu. Wiele bocheńskich punktów gastronomicznych zdecydowało się na realizację zamówień „na wynos” i „na dowóz” chcąc przetrwać ten trudny czas.

Chcąc ułatwić wszystkim odszukanie miejsc w których można zamówić posiłki Wydział Promocji i Rozwoju Miasta przygotował listę miejsc realizujących usługi gastronomiczne. Jest ich obecnie aż 30.

Dzięki społecznemu zaangażowaniu Agencji Reklamowej Studio Akces z Bochni powstał mini serwis internetowy zawierający zebrane przez urzędników dane.

Strona znajduje się pod adresem: nawynos.bochnia.eu

Prowadzisz restaurację?
Jeżeli Twoja Restauracja również zdecydowała się na realizację zamówień „na wynos” i/lub „na dowóz” możesz zgłosić swoje usługi mailem na adres: [email protected]

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023