R e k l a m a

W piątek wspólne granie „Hey Joe”, tym razem… online

-

W tym roku Gitarowy Rekord Guinnessa nie odbędzie się w tradycyjnej formie. Z oczywistych względów impreza przeniosła się do internetu i zyskała nową nazwę – Gitarowy Rekord Świata Online. Do próby bicia rekordu zachęca w Bochni Krzysztof „Koder” Koszmider.

Bicie rekordu zaplanowano na piątek 1 maja o godz. 16:00, ale internetowa transmisja rozpocznie się już o godz. 12:00. Będzie dostępna TUTAJ.

Aby zagrać w Gitarowym Rekordzie Świata Online, wystarczy mieć gitarę i znać pięć podstawowych akordów C/G/D/A/E, potrzebnych do zagrania utworu „Hey Joe” Jimiego Hendrixa.

Dopuszczalne są wszystkie rodzaje gitar (akustyczne, klasyczne, elektryczne, basowe), a także inne instrumenty strunowe – ukulele, mandoliny, banjo i bałałajki. Do wielkiej orkiestry organizatorzy zapraszają również wszelkie inne instrumenty.

Jak dołączyć do Rekordu? 1 maja (nie wcześniej!) trzeba wysłać e-maila ze zgłoszeniem na adres [email protected]. W tytule trzeba napisać „Gramy!”, a w treści e-maila podać swoje imię i nazwisko oraz miejscowość. Do tego załączyć wypełnioną kartę zgłoszeniową (do pobrania na stronie internetowej organizatorów – link TUTAJ).

Można wysłać kilka zgłoszeń w jednym e-mailu. Stąd propozycja „Kodera”, aby zgłoszenia od ludzi z Bochni i okolic wysłać wspólnie.

Nie potrzeba nam cudów, ale takich, co grają. Myślę, że takich jest wielu i jest szansa, żeby nie robiąc wiele zrobić to, co lubimy, czyli wyjąć z futerałów i z półek instrument, nastroić go, poćwiczyć – nie tylko te 5 durowych akordów C< G< D< A< E, przygotować repertuar, zrobić gitarę z niczego. To wiele nie kosztuje, a na pewno poprawi nam samopoczucie i satysfakcję. Stwórzmy na nowo własny Dream Team, a dokładniej GRG BOCHNIA TEAM – zachęca Krzysztof „Koder” Koszmider, który w poprzednich latach organizował wyjazdy na gitarowe rekordy do Wrocławia.

Krzysztof „Koder” Koszmider

Kontakt i zgłoszenia: [email protected] albo tel. 606 331 398.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia