R e k l a m a

Bochnia. Wracają salony LPP w Galerii Rondo. Za to sklep CCC „w likwidacji”?

-

Działające w Galerii Rondo salony odzieżowe należące do spółki LPP wracają do życia. Dziś rano otwarto już Reserved, wkrótce zakupy mają być możliwe także w pozostałych: House, Cropp, Mohito i SinSay.

Sklepy w galeriach handlowych zostały zamknięte z powodu pandemii koronawirusa dwa miesiące temu – w połowie marca. Rządowe restrykcje zluzowano od 4 maja, zezwalając na ponowne otwarcie salonów. Spółka LPP zdecydowała jednak, że wielu swoich punktów nie otworzy, bo musi najpierw renegocjować umowy najmu. – Nowa rzeczywistość handlowa po otwarciu centrów handlowych będzie odbiegać od tej, jaką znamy sprzed ogłoszenia pandemii – argumentowano. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

W Bochni salony należące do LPP rzeczywiście nie ruszyły 4 maja, ale ta sytuacja właśnie się zmienia. Dziś od rana możecie robić już zakupy w Reserved. Salony House, Cropp, Mohito i Sinsay mają się otworzyć w ciągu dnia.

Pozostałe sklepy i punkty usługowe funkcjonujące w Galerii Rondo „wróciły” już w zeszłym tygodniu.

Co z salonem CCC?

Tymczasem „likwidację sklepu” i związaną z tym promocję ogłosił działający w Galerii Rondo salon sieci obuwniczej CCC. Czy rzeczywiście marka zniknie z Bochni?

– Obecnie jesteśmy w trakcie wyprzedaży likwidacyjnej sklepu, niemniej jednak prowadzimy rozmowy z wynajmującym co do ewentualnego pozostania CCC w tej lokalizacji, na czym nam również – podobnie jak klientom – zależy – zapewnia Daria Sulgostowska, rzecznik prasowy CCC. – W każdym scenariuszu, na pewno zadbamy o naszych klientów i pracowników, dając możliwość robienia zakupów w jednym ze sklepów stacjonarnych CCC w bliskiej okolicy, jak również online – dodaje.

Galeria Bocheńska

W działającej przy rynku Galerii Bocheńskiej piętro odzieżowe (multibrand na ok. 1000 m2 powierzchni handlowej) zgodnie z zapowiedzią uruchomiono 5 maja (salon zachęca klientów do powrotu na zakupy promocją na wierzchnie okrycia od Tatuum). Otwarto także działającą na parterze drogerię „Camelia”.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia