R e k l a m a

Biblioteka ogłosiła e-konkurs: „To i owo o książce”

-

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Bochni Oddział dla Dzieci i Młodzieży zaprasza do wzięcia udziału w III edycji e-konkursu. Tym razem tematem przewodnim będą ciekawostki z życia książki.

Zadaniem uczestników konkursu będzie udzielenie odpowiedzi na 3 zestawy pytań, umieszczanych na początku każdego tygodnia na stronie internetowej i facebooku Biblioteki. Każdy zestaw będzie zawierał po trzy pytania dotyczące mało znanych faktów i ciekawostek o książce. Biorący udział w konkursie będą musieli wykazać się wnikliwą wiedzą na temat książek i umiejętnością wyszukiwania potrzebnych im informacji.

Celem konkursu jest rozwijanie pasji i zainteresowań literackich wśród czytelników, uświadomienie wartości czytania oraz zachęcenie jeszcze nieczytających do korzystania ze zbiorów Biblioteki.

Konkurs rozpoczął się 12 maja i będzie trwał do 30 maja (link do 1. zestawu pytań TUTAJ). Organizatorzy proszą o uważne śledzenie strony internetowej Biblioteki: www.biblioteka-bochnia.pl oraz facebooka (link TUTAJ).

Warunkiem udziału w konkursie będzie udzielenie prawidłowych odpowiedzi na zadane pytania, które należy dostarczyć do 12 czerwca, wyłącznie drogą e-mailową. Kartę pracy, którą uzupełnia uczestnik i regulamin konkursu odnaleźć można na stronie internetowej Biblioteki. Wypełnioną kartę pracy należy przesłać e-mailowo na adres: [email protected].

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia