R e k l a m a

Kolejny przetarg na przebudowę kuźni i lodowni na Plantach

-

Magistrat ogłosił kolejny przetarg na przebudowę i remont budynków dawnej kuźni i lodowni na Plantach Salinarnych w Bochni. To już czwarte postępowanie w tej sprawie. Pierwsze ogłoszono w październiku 2018 roku.

Niedawno pisaliśmy o fiasku ostatniego przetargu. Złożono w nim 6 ofert, ale aż 5 z nich odrzucono. W „grze” została jedna, która była jednak wyższa niż zakładany budżet. Więcej o tym TUTAJ.

Był to trzeci przetarg na przebudowę i remont budynków dawnej kuźni i lodowni na Plantach Salinarnych. W poprzednich dwóch postępowaniach oferty przekraczały zakładany budżet.

W nowym postępowaniu zainteresowane firmy mogą składać oferty do 3 czerwca br. Termin realizacji inwestycji przewidziano na 30 września 2021 r.

Bocheński magistrat uzyskał na to zadanie ok. 2 mln zł unijnej dotacji.


W zakres inwestycji wchodzi przebudowa i remont budynków dawnej kuźni i lodowni na Plantach Salinarnych w Bochni przy ul. Orackiej nr 2 i 4 wraz z instalacjami wewnętrznymi: elektryczną, teletechniczną, gazową wraz z kotłownią gazową, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej połączoną ze zmianą sposobu ich użytkowania na budynki usługowe (ma powstać m.in. kawiarnia, punkt informacji turystycznej i publiczna toaleta), budowę przyłączy do tych budynków oraz zagospodarowanie terenu wokół budynków.

Tak te budynki mają wyglądać po modernizacji:

Teraz kuźnia i lodownia wyglądają tak:

Lokalizacja obiektów:

źródło: Google Maps / opracowanie własne

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc