R e k l a m a

Bochnia. Reaktor B7 proponuje powstanie portalu wspierającego e-handel

-

W poniedziałek Stowarzyszenie Reaktor B7 złożyło petycję do burmistrza Bochni w sprawie podjęcia działań w zakresie udzielenia niezbędnej pomocy dla bocheńskich przedsiębiorców. Chodzi o stworzenie portalu internetowego z funkcjami wspierającymi e-handel.

Od kilku tygodni otrzymujemy liczne sygnały, iż w związku z pandemią COVID-19, bocheńscy przedsiębiorcy przeżywają problemy z bieżącą działalnością, co może przyczynić się do zamknięcia firm i tym samym likwidacji miejsc pracy. Dlatego warto, aby w tak trudnym dla nich okresie promować produkty i ofertę bocheńskich przedsiębiorców oraz wspomóc ich w bieżącej działalności. Lokalni konsumenci często nie mają świadomości szerokiej oferty, a nawet istnienia szeregu podmiotów, które prowadzą różnorodną działalność gospodarczą na terenie naszego miasta – mówią Sylwia Pachota-Rura i Piotr Cholewa ze Stowarzyszenia Reaktor B7.

W petycji zaproponowano:

  • utworzenie portalu internetowego z funkcjami wspierającymi e-handel (opcje zakupu towaru i rezerwacji terminu) przeznaczonego dla bocheńskich przedsiębiorców, umożliwiającego tym przedsiębiorcom nieodpłatne, z podziałem na branże, informowanie internautów o prowadzonej działalności gospodarczej (adres, adres e-mail, przedmiot działalności, telefon, strona www, oferta itp.);
  • przeprowadzenie za pośrednictwem lokalnych mediów akcji promocyjnej portalu internetowego, połączonej z promocją idei wspierania handlu lokalnego, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii związanych z walorami solidarności lokalnej, walki z COVID-19 (aspekt zdrowotny) oraz ekologicznym charakterem promowanych rozwiązań.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia