R e k l a m a

W sobotę wirtualny Dzień Otwarty w „Mechaniku”

-

Zespół Szkół Nr 1 w Bochni zaprasza w sobotę 13 czerwca o godz. 11.00 na Wirtualny Dzień Otwarty, który odbędzie się z wykorzystaniem gry Minecraft. Wszyscy goście, ósmoklasiści i ich rodzice będą mogli zwiedzić cały teren szkoły odwzorowany w popularnej grze i połączyć się głosowo z uczniami i nauczycielami ZS1 w Bochni.

Uczniowie „Mechanika” odwzorowali w Minecraft’cie całą szkołę. To ogromny projekt pochłaniający wiele godzin intensywnej pracy. W budynku szkolnym powstały wszystkie pomieszczenia wraz z wyposażeniem (tablice, ławki, szafki, kwiaty, telewizory, rzutniki, komputery, czy rolety). Jest sekretariat, gabinety dyrektorów, warsztaty, boiska, biblioteka, świetlica, szatnie a nawet figurki wielu pracowników szkoły.

W wirtualnej szkole (link TUTAJ) na zwiedzających czeka wiele dodatkowych atrakcji. – Zapewnimy zwiedzanie z przewodnikiem na żywo, dwa niezależne parkoury, liczne konkursy a na zakończenie niespodzianka – zachęca społeczność „Mechanika”.

Ponadto również od godziny 11.00 na specjalnie stworzonym serwerze Discord będzie można porozmawiać z uczniami i nauczycielami Zespołu Szkół Nr 1 w Bochni: – Będziemy czekać na Wasze pytania. Dowiecie się wszystkiego o każdym interesującym Was profilu, a uczniowie opowiedzą dlaczego warto spędzić z nami 3, 4 lub 5 najbliższych lat.

Link do serwera Discord TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia