Przetarg rozstrzygnięty. W lipcu nowy projektor w kinie Regis

-

Miejski Dom Kultury w Bochni rozstrzygnął przetarg na zakup zestawu cyfrowego do dużej sali kina Regis. Montaż nowoczesnego projektora zaplanowano na lipiec.

O rozpisaniu przetargu na zakup zestawu cyfrowego do dużej sali kina Regis informowaliśmy już kilka tygodni temu (link do tekstu TUTAJ).

W postępowaniu wzięły udział dwie firmy, a jako zwycięzcę wskazano spółkę KINEKSPERT z Łodzi. Cena brutto to 379 209 zł. MDK zdobył na tę inwestycję dotację z Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej w wysokości 50 proc.

Zamówienie obejmuje m.in. projektor cyfrowy w standardzie DCI (rozdzielczość nie mniejsza niż 4K) o parametrach uwzględniających wyświetlanie projekcji 3D, odpowiedni serwer kinowy w standardzie DCI o pamięci min. 4TB netto, procesor wizyjny (skaler) do obsługi sygnałów wizyjnych z innych źródeł, dedykowany komputer lub panel sterujący projektora.

Montażu nowego sprzętu można spodziewać się w lipcu.

W ostatnich dniach podpisaliśmy umowę (z wykonawcą), więc myślę, że jak sprowadzą komponenty do tego projektora to już w lipcu będą go montować. W dużej sali kina Regis będzie można oglądać filmy w zupełnie nowej jakości z projektora laserowego w rozdzielczości 4K – poinformowała podczas posiedzenia komisji kultury Anna Kocot-Maciuszek, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Bochni.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

lipiec, 2022

X