Zespół Traffic z drugim klipem – tym razem w wesołej, ludowej odsłonie

-

2 lipca zespół Traffic nagrywał scenki do nowego teledysku, nakręconego do piosenki pt. „Wysoko górka”. Kilka dni temu nagranie ukazało się w serwisie YouTube. To już drugi taki muzyczny akcent grupy z Sobolowa (gmina Łapanów), która wciąż poszerza horyzonty.

Tym razem muzycy w swoim klipie postanowili zaczerpnąć elementów tradycji góralskiej i ludowej. – Nie jesteśmy z gór, pochodzimy raczej z nizin, ale nie przeszkadza nam to w tym, by czerpać z tradycji góralskiej i przedstawiać ją w bardziej nowoczesny sposób – mówi jeden z członków zespołu.

Teledysk powstał po raz kolejny przy współpracy z Nawrotka Tv i Studio Village Records. Zespół zapewnia, że to nie ostatni taki projekt, a członkowie już myślą o kolejnych. Jak sami zaznaczają, często wdrażają w życie sugestie odbiorców. Pomysły biorą się z prostych, zazwyczaj zabawnych sytuacji, które rozgrywają się na różnych imprezach okolicznościowych, które oprawia grupa Traffic. Sami muzycy przekonują, że zawsze angażują się w 100% we wszelkie projekty, dlatego warto zobaczyć efekty ich pracy.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

marzec, 2023