R e k l a m a

Bocheńskie kino Regis już z nowym projektorem w rozdzielczości 4K

-

Od piątku 7 sierpnia kino Regis w Bochni wyświetla filmy najwyższej jakości projektorem laserowym w rozdzielczości 4K. Parametry nowego projektora spełniają najnowocześniejsze standardy techniki filmowej. – Bocheńskie kino jako pierwsze w Małopolsce wyświetla filmy na sprzęcie o tak wysokich parametrach – zapewnia Miejski Dom Kultury w Bochni.

Na zakup i montaż nowego sprzętu Miejski Dom Kultury w Bochni pozyskał dotację z Państwowego Instytutu Sztuki Filmowej, która wynosi 50 proc. wartości przedsięwzięcia tj. 154 150 zł netto.

W ten weekend kino ma w repertuarze trzy obrazy: animację „Scooby-Doo!” (godz. 16.00), dramat kryminalny „Siła ognia” (godz. 18.00) i muzyczny komediodramat „Pojedynek na głosy” (godz. 20.00). – Ci którzy oglądali już filmy proponowane przez bocheńskie kino, mogą przyjść porównać jakość obrazu. Czekamy na Wasze opinie! – zachęca MDK.

Natomiast w sobotę 8 sierpnia kino zaprasza do Parku Uzbornia na „Kino pod chmurką”, tym razem thriller „Miasto ślepców”. Rozpoczęcie projekcji o godz. 20.30.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia