R e k l a m a

Gazoniebezpieczne prace w Bochni. Będzie nietypowy dźwięk

-

Trwają gazoniebezpieczne prace na gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 PN63 Łukanowice-Śledziejowice dotyczące montażu nowego zespołu zaporowo-upustowego przy ul. Karolina w Bochni. W najbliższy wtorek i środę w dwóch miejscach w Bochni można spodziewać się nietypowego dźwięku.

O prowadzonych pracach poinformował Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. Oddział w Tarnowie Terenowa Jednostka Eksploatacji w Krakowie.

W dwóch miejscach w Bochni będzie można zaobserwować nietypowy dźwięk:

  • 8 września od godz. 7:30 do godz. 9:30 nastąpi odgazowanie wyłączonego segmentu gazociągu DN500 PN63 relacji Łukanowice-Śledziejowice na zespole zaporowo-upustowym w Bochni ul. Chodenicka (przy rzece Rabie)”;
  • 9 września od godz. 11:00 do godz. 12:30 nastąpi odpowietrzanie wyłączonego segmentu gazociągu DN500 PN63 Łukanowice-Śledziejowice na zespole zaporowo-upustowym w Bochni ul. Brzeska (za torami kolejowymi, na wysokości wjazdu/wyjazdu na DK94)”.

– „W wymienionym miejscu oraz terminach będzie słyszalny dźwięk spowodowany upustem gazu i odpowietrzaniem wyłączonego segmentu gazociągu wysokiego ciśnienia DN500 PN63 relacji Łukanowice-Śledziejowice. Przed wykonaniem każdorazowego odgazowania i odpowietrzania segmentu sieci gazowej przesyłowej będziemy informować telefonicznie służby dyżurne ratownictwa ogólnego. Jednocześnie zastrzegamy, iż powyżej podane godziny planowanych prac mogą ulec zmianie” – poinformowano w komunikacie przekazanym przez bocheński magistrat.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc