Budżet Obywatelski Bochni 2021. Wtorek ostatnim dniem głosowania

-

W nocy z 15 na 16 września zakończy się głosowanie projektów do Budżetu Obywatelskiego Bochni na 2021 rok.

W głosowaniu może wziąć udział każdy mieszkaniec Bochni, który najpóźniej w dniu zakończenia głosowania (15 września) ukończy 16 lat.

GŁOSOWANIE ONLINE: głosowanie internetowe trwać będzie do północy z wtorku na środę (15 września). Dostęp do systemu TUTAJ.

Osoby posiadające zameldowane stałe lub czasowe mają możliwość skorzystania z szybkiej weryfikacji automatycznej na podstawie numeru PESEL i ulicy zamieszkania. Jeśli po podaniu numeru PESEL, wybraniu ulicy i kliknięciu w przycisk „Weź udział w głosowaniu” pojawi się komunikat „Twój numer PESEL nie został znaleziony w bazie mieszkańców, urzędnicy proszą o kontakt pod numerem tel. 14 614 91 53.

POMOC PRZY GŁOSOWANIU: wszelkich informacji dotyczących głosowania udzielają pracownicy Wydziału Promocji i Rozwoju Miasta Urzędu Miasta w godz. 7:30 do 15:30 pod numerem telefonu: 14 61 49 153.

GŁOSOWANIE TRADYCYJNE: lokal wyborczy będzie jeszcze funkcjonował 14-15 września w godz. od 7:30 do 15:30.

ZASADY GŁOSOWANIA:

  • Mieszkaniec po przyjściu do lokalu wyborczego otrzymuje jedną kartę wyboru projektów wraz z oświadczeniem będącym jej integralną częścią.
  • Po wypełnieniu oświadczenia znajdującego się na odwrocie karty wyboru projektów, należy zaznaczyć znak „X” przy jednym wybranym projekcie osiedlowym lub zaznaczyć znak „X” w polu TAK lub NIE przy każdym z projektów.
  • Zaznaczenie większej liczby projektów niż określone w powyższym punkcie lub brak jakiegokolwiek zaznaczenia powoduje nieważność głosu.
  • Następnie mieszkaniec wrzuca swój głos do urny.

LOKAL WYBORCZY: Dziennik Podawczy Urzędu Miasta Bochnia, ul. Kazimierza Wielkiego 2, 32-700 Bochnia.

Lista projektów, które biorą udział w głosowaniu TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

CO? GDZIE? KIEDY?

czerwiec, 2021

X