R e k l a m a

Tenis: Antek Kasperski znów na medal

-


Antoni Kasperski, uczeń klasy siódmej PSP nr 1 w Bochni, ponownie znalazł się w gronie najlepszych 12-letnich tenisistów w Polsce. Podczas drużynowych mistrzostw Polski w tenisie, które odbyły się w Krakowie, Antek wraz se swoją drużyną stanął na srebrnym stopniu podium. Dla reprezentacji chłopców do lat 12 Klubu Tenisowego Błonia Kraków to największy sukces.

W turnieju skrzatów wzięło udział osiem najwyżej sklasyfikowanych drużyn w Polsce: SST Fakro Nowy Sącz, Klub Sportowy Klub Tenisowy Błonia Kraków, Fundacja Klub Tenisowy Astra Książnice, KS Górnik Bytom, TT SCORE Elbląg, KS Nadwiślan Kraków, Klub Sportowy Szczawno-Zdrój, Kostrzyński Klub Tenisowy. Do finału awansowała drużyna z SST Fakro Nowy Sącz, która w starciu o złoty medal stawiła twardy opór. Rywalizacja zakończyła się remisem 3:3, a o porażce zadecydowała różnica
gemów.

Antek w tym roku stał się posiadaczem trzech medali mistrzostw Polski w trzech kolorach. Wszystkie zdobył w swojej kategorii wiekowej. Mamy nadzieję, że wsparcie najbliższych i pozytywne nastawienie samego tenisisty będzie solidnym fundamentem kolejnego sezonu, w którym planuje rozpocząć rywalizację w turniejach PZT do lat 14.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc