R e k l a m a

Bochnia. Klub Konfederacji zaprasza na ognisko z posłem

-

Radosław Macoń, prezes partii KORWiN w okręgu tarnowskim oraz Marta Mrzygłód i Klub Konfederacji Bochnia zapraszają wszystkich mieszkańców Bochni i okolic na spotkanie otwarte z Posłem na Sejm RP, Dobromirem Sośnierzem, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 września, w Kole Łowieckim „ŁOŚ”, przy ulicy Strzeleckiej 100 w Bochni o godzinie 14:00.

Organizatorzy, oprócz spotkania z liderem Konfederacji, zaplanowali wspólne biesiadowanie przy ognisku. Każdy z uczestników będzie miał możliwość nie tylko
rozmowy z Dobromirem Sośnierzem, ale też popróbowania własnych sił w strzelaniu, a także nabycia umiejętności obsługi repliki broni palnej, gdyż wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje przygotowane przez miłośników ASG – DEVILDOGS – Tarnów oraz GZW Krosno.

Organizatorzy pomyśleli również o dzieciach, dla których w ramach wydarzenia,
zorganizowany zostanie mini turniej strzelecki.

– Każdy, kto zechce spędzić sobotnie popołudnie z Konfederacją w Bochni, może liczyć na gościnność lokalnych działaczy, którzy zapewniają poczęstunek w postaci kiełbasy z ogniska, stosownych napojów oraz innych smakołyków. Serdecznie zapraszamy! – zachęcają organizatorzy.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia