Futsal. W niedzielę BSF gra z Unią Tarnów. Przed meczem spotkanie sponsorów i sympatyków klubu

-

W najbliższą niedzielę BSF ABJ Bochnia rozegra pierwszy w tym sezonie mecz przed własną publicznością. Rywal prestiżowy, bo Unia Tarnów – beniaminek rozgrywek. Derby rozpoczną się o godz. 17.00.

Unia przeszła podobną drogę na futsalowy szczebel centralny co BSF ABJ. Też zaczynała w małopolsko-świętokrzyskiej II lidze strefowej, ale w przeciwieństwie do BSF nie musiała grać w barażach z uwagi na pandemię.

Podobieństwa na tym jednak się nie kończą. Tak jak w przypadku BSF ABJ genezą powstania drużyny była mocna liga środowiskowa. W Tarnowie takowa działa niezwykle prężnie i na bazie graczy z Tarnowa Unia wywalczyła awans. Mając wsparcie miasta i prywatnych firm klub mógł sobie pozwolić na wzmocnienia i pozyskał część graczy zaprawionych w pierwszoligowych bojach z Maxfarbeksu Busko-Zdrój, który wycofał się z rywalizacji. W ten sposób barwy Unii reprezentują: Wałach, Mroczka, Armatys, Grzesiak i Przybył, którzy mają za sobą dwa lata występów w ekstraklasowym Solnym Mieście Wieliczka, a Przybył nawet epizod w reprezentacji Polski. Nowym trenerem „Jaskółek” został Jakub Drwal, osoba w tarnowskim futsalu wręcz kultowa. Celem Unii jest miejsce w środku tabeli.

Niedzielny mecz w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni rozpocznie się o godz. 17:00. Wcześniej jednak (15:30) w sali konferencyjnej obiektu odbędzie się spotkanie otwarte dla wszystkich zainteresowanych.

Gościem honorowym będzie starosta powiatu bocheńskiego Adam Korta oraz wielu innych przedstawicieli władzy, potencjalnych sponsorów i działaczy samorządowych.

– Zapraszamy sympatyków i przyjaciół BSF ABJ Bochnia. Jeśli potrzeby naszego klubu są Ci bliskie, liczymy na Twoją obecność, a zaraz po spotkaniu o godz. 17.00 serdecznie zachęcamy wszystkich do kibicowania naszej drużynie w starciu z Unią Tarnów – zachęcają organizatorzy. – Wielkie emocje, radość, ekscytacja czy wzruszenie towarzyszą nie tylko zawodnikom sportowym, lecz także kibicom, którzy uważnie śledzą każdy ruch swoich ulubieńców. Wspieraj Nas! Zapewniamy dużą dawkę pozytywnych emocji.

PODOBNE ARTYKUŁY

R e k l a m a

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

CO? GDZIE? KIEDY?

luty, 2021

23,703FaniLubię
900ObserwującyObserwuj
1,150SubskrybującySubskrybuj
X