R e k l a m a

Pierwsza Dama RP: „Cieszę się, że bocheńskie spotkania muzyczne pięknie rozwinęły się przez te lata” – WIDEO

-

Przed uroczystym koncertem kończącym 13. Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem” w Bochni, na ekranie wyświetlono przesłanie od Pierwszej Damy – Agata Kornhauser-Duda patronuje wydarzeniu już od kilku edycji.

„Szanowni Państwo,

Drodzy Wykonawcy.

Dzisiejszy uroczysty koncert kończy 13. Festiwal Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”, któremu miałam przyjemność patronować.

Chciałam bardzo serdecznie pogratulować wszystkim uczestnikom udziału w Festiwalu, a w szczególności laureatom, których talenty artystyczne będą Państwo mogli za chwilę docenić i podziwiać.

Bardzo serdecznie dziękuję organizatorom, wykonawcom i jury festiwalu za trud przygotowania wszystkich występów, a także poprzedzających je warsztatów i przesłuchań. Zdaję sobie sprawę, że wybór zwycięzców musiał być bardzo trudny, zważywszy na wysoki poziom artystyczny uczestników i ich żywe zaangażowanie w to, by wypaść jak najlepiej i zaprezentować wszystkie swoje umiejętności sceniczne. Doceniam ogrom tej pracy, jak również głębokie oddanie i entuzjazm, z jakim podchodzą Państwo do organizacji i przebiegu festiwalu. Dowodzi tego obecność wspaniałych artystów, którzy co roku przyjeżdżają, by spotkać się i razem cieszyć świętem muzyki. Jak widać, prawdziwa pasja jest niezależna od wszystkiego, a podczas festiwalu może znaleźć swój wyraz. Miałam okazję przekonać się o tym w 2017 r., kiedy gościłam w Bochni, doświadczając wówczas niezwykłej atmosfery i gościnności tego miejsca.                           

Szanowni Państwo,

cieszę się, że bocheńskie spotkania muzyczne pięknie rozwinęły się przez te wszystkie lata: od skromnej, ale z ambicjami od samego początku imprezy, przeobraziły się w prawdziwie profesjonalne wydarzenie społeczne i kulturalne o charakterze integracyjnym i międzynarodowym, w którym udział bierze coraz więcej osób. To z całą pewnością jest powodem do dumy i dużej satysfakcji. Serdecznie gratuluję Państwu wszystkich dotychczasowych osiągnięć.

Proszę przyjąć ode mnie gorące pozdrowienia i życzenia dobrej zabawy”.

Zobacz również: WYNIKI i ZDJĘCIA z finału 13. Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem” – link TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc