Niepołomice. Darmowa pomoc prawna dla przedsiębiorców

-

Niepołomicki magistrat ruszył dziś z pomocą prawną dla przedsiębiorców. Oferuje ją wszystkim, którzy nie mogą odnaleźć się w gąszczu nowych regulacji wprowadzanych z powodu koronawirusa. – My połączymy państwa z kancelariami prawnymi, które za darmo pomogą w napisaniu wniosków o zawieszenie spłat ZUS, rozłożenie na raty podatku, wstrzymanie opłat, czy w końcu napisanie wniosków o uzyskanie pomocy od państwa informują urzędnicy.

Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach nawiązał współpracę z kancelariami Ipso Legal, Olszenko, Kamiński i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych, Nowakowski i Wspólnicy oraz Dawid Gruszka Porady Prawne.

– Kancelarie te zgodziły się przyjść z nieodpłatną pomocą firmom z terenu gminy Niepołomice. Jak taką pomoc otrzymać? Wystarczy skontaktować się z Urzędem Miasta i Gminy w Niepołomicach, a my połączymy Państwa w konkretnej sprawie z odpowiednimi prawnikami. Osobą wspierającą przedsiębiorców w tej kwestii będzie wiceburmistrz Michał Hebda i to do niego, na adres [email protected], należy kierować maile – przekazano w komunikacie.

– Mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się wspomóc państwa firmy, by mogły przetrwać najtrudniejsze momenty 2020 roku – pokreślono.

PODOBNE ARTYKUŁY

NAJNOWSZE

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

lipiec, 2021

X