R e k l a m a

Szlachetna Paczka. W bazie 41 rodzin z powiatu bocheńskiego – czego potrzebują, jak można im pomóc?

-

41 rodzin z Bochni i powiatu bocheńskiego znalazło się w bazie potrzebujących w tegorocznej edycji Szlachetnej Paczki. Aby zostać darczyńcą i przygotować paczkę, wystarczy wybrać rodzinę i wspólnie ze znajomymi czy przyjaciółmi spełnić nie tylko konkretne potrzeby, ale i marzenia osób potrzebujących, o które często wstydzą się prosić.

Szlachetna Paczka to jeden z największych i najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce. Mądra pomoc trafia do najbardziej potrzebujących w ramach Paczki już od 20 lat.

Szlachetna Paczka dociera do biedy ukrytej, której nie zauważamy na co dzień, która jest niezawiniona. Często pojawia się w rodzinie w wyniku nieszczęśliwego wypadku czy choroby, a nawet trudno dostępnego i słabo skomunikowanego miejsca zamieszkania utrudniającego podjęcie pracy.

– Mamy w tym roku 19 wolontariuszy z czego 7 jest nowych, pierwszy raz. Mimo pandemii są ludzie, którzy chcą pomagać – cieszy się Karolina Kulas, liderka Szlachetnej Paczki w powiecie bocheńskim. – Na pomoc czeka 41 rodzin z naszego powiatu. Finał odbędzie się 12-13 grudnia – dodaje.

Listę rodzin z powiatu bocheńskiego oraz ich potrzeby znajdziecie TUTAJ. Opisano tam krótko ich ciężką sytuację oraz przedstawiono co im się przyda. To bardzo konkretne rzeczy np. lodówka, laptop, buty, węgiel, pościel, foteliki do samochodu, krzesła, wózek inwalidzki, żywność… [sprawdź]

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc