R e k l a m a

Disco polo. Dawid Kurnik to od teraz Capitan Folk – WIDEO

-

Wczoraj do serwisu YouTube trafiła najnowsza produkcja z udziałem pochodzącego z ziemi bocheńskiej Dawida Kurnika. To jednocześnie premiera nowego projektu, w ramach którego wokalista przeistacza się w Capitana Folka.

Dawid, który po wygranej w programie „Disco Star” z zespołem Obsesja zdecydował się na karierę solową, najpierw próbował sił w discopolowym nurcie muzycznym jako JeySon. Jego potencjał dostrzeżono i zaproszono do udziału w nowym przedsięwzięciu.

– Capitan Folk to nowy projekt muzyczny, który z pewnością pokochają miliony Polaków. Od dawna wiadomo, że „Lubimy te melodie, które znamy”, więc Capitan Folk jest po prostu skazany na sukces – donosi Polo TV. Klip już pojawia się na antenie stacji.

Jak wyjaśnia Polo TV, Capitan Folk to połączenie dwóch nurtów muzycznych – biesiada i rytmy wojskowe. – Jest to pierwszy tego typu projekt na polskim rynku dance. W repertuarze znajdują się zarówno najpopularniejsze melodie na przykład Katiuusza, Hej sokoły, Karczmareczka jak i również autorskie nagrania. Całość jest utrzymana w klimacie folk.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc