R e k l a m a

Likwidacja szpitala? Bukowiec: „Informacja zaprezentowana w sposób nieodpowiedzialny”

-

Poseł Stanisław Bukowiec, który w środę rano był gościem audycji „Słowo za słowo” w radiu RDN Małopolska, po raz kolejny zdementował informację o likwidacji bocheńskiego szpitala.

– Czy to prawda, że szpital w Bochni będzie likwidowany? Taki temat pojawił się w lokalnych mediach, ale również wśród samorządowców? – zapytała dziennikarka prowadząca rozmowę.

– Nie, absolutnie, chciałbym zdementować taką informację. Szpital w Bochni będzie funkcjonował, funkcjonuje dobrze i służy mieszkańcom całego regionu – podkreślił Stanisław Bukowiec.

Na pytanie „skąd wzięła się w ogóle taka informacja?” bocheński parlamentarzysta odpowiedział:

– Ta informacja została trochę w jakiś sposób nieodpowiedzialny zaprezentowana przez niektórych samorządowców, w oparciu o wypowiedzi pana ministra zdrowia, który zapowiada pewne analizy związane z funkcjonowaniem szpitali w oparciu o nadzór nad tymi szpitalami. Z tych informacji, na razie medialnych wynika, że taka ocena ministra zdrowia będzie dokonana, ale absolutnie nie ma mowy o tym, żeby szpital bocheński – ani żaden inny szpital w regionie – został zlikwidowany – zapewnił poseł.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc