R e k l a m a

Turyści znów będą mogli zwiedzać kopalnię soli w Bochni

-

Od soboty 6 lutego 2021 r. Kopalnia Soli Bochnia zostanie ponownie udostępniona do zwiedzania. Dla bezpieczeństwa turystów zwiedzanie odbywać się będzie z zachowaniem ścisłych rygorów sanitarnych oraz z pewnymi koniecznymi ograniczeniami.

Przed wejściem do budynku Biura Obsługi Turystycznej Kopalni każda osoba ma obowiązek dezynfekcji rąk (w wyznaczonych miejscach umieszczono pojemniki z płynem dezynfekującym). Zwiedzający podziemne trasy turystyczne zobowiązani będą do noszenia maseczek lub innego rodzaju zasłaniania ust i nosa.

Zakup biletu na zwiedzanie kopalni wymagać będzie także podania danych osobowych w postaci imienia i nazwiska oraz kontaktowego numeru telefonu uczestników zwiedzania, po uprzednio wyrażonej zgodzie zgodnie obowiązującymi przepisami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych.

Ze względu na sytuację epidemiczną i dwukrotne wprowadzenie obostrzeń (wiosną i jesienią) rok 2020 był dla bocheńskiej kopalni soli pod względem turystycznym najgorszym sezonem od lat. Jak już informowaliśmy w Bochnianin.pl, kopalnia zanotowała spadek ruchu turystycznego o ok. 72% w porównaniu do roku 2019. Szczegóły TUTAJ.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc