R e k l a m a

Brzeska policja skonfiskowała automaty do gier

-

Zabezpieczono 3 nielegalne automaty do gier hazardowych, które znajdowały się w jednym z lokali w gminie Czchów – poinformowała brzeska policja.

– 5 marca funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Brzesku oraz funkcjonariusze z Małopolskiego Urzędu Celno-Skarbowego w Tarnowie prowadząc wspólne działania zabezpieczyli w nielegalnym salonie gier na terenie gminy Czchów trzy automaty. Maszyny służyły do urządzania nielegalnych gier hazardowych – relacjonuje Grzegorz Buczak, rzecznik prasowy KPP Brzesko.

Jak wyjaśnia policja, automaty były bez wymaganej koncesji oraz wymaganych zezwoleń, dlatego zostały zabezpieczone i przewiezione do depozytu celnego. – Zgodnie z ustawą o grach hazardowych, automaty do gier mogą być udostępniane wyłącznie w kasynach, na których prowadzenie wymagana jest koncesja – przypomina Grzegorz Buczak.

Funkcjonariusze Izby Administracji Skarbowej w Tarnowie będą teraz prowadzić dalsze postępowanie i wyjaśniać wszystkie okoliczności związane z podejrzeniem prowadzenia w lokalu gier hazardowych bez wymaganego zezwolenia.

PODOBNE ARTYKUŁY

Artykuły promocyjne

Ogłoszenia

Bieżący miesiąc